Diskusné fórum » Kontinenty a svetové regióny » Európa » Chorvátsko » Chorvátsko - Kvarner a Kvarnerské ostrovy

Chorvátsko - Kvarner a Kvarnerské ostrovy

• Letenky
    Odkiaľ 
    Kam 
    Odlet 
    Návrat 
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Zájazdy
  • Knihy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
Prihláste sa na odber nových príspevkov z tohoto fóra
Eva (---.condornet.sk) 04.08.2005 00:00

Chcela by som vedieť ako je všeobecne v Opatiji,aké sú tam pláže a či tam už od pol. augusta nie je zlé počasie. Hovorí že je tam počasie tak ako na Slovensku. Vie niekto odpovedať Prosím ?!

laco (---.eurotel.sk) 04.08.2005 00:00

ahoj.v Opatii som bol v roku 2001 v hotel Rezidens.s ck tip travel 7 dni.ck super,ale pocasie nie.tri krak prsalo.mestecko je pekne.plaze sa mi nelubili./su tam rebriky do vody skoro vsade)lebo boli betonove.su tam pekne zahrady a promenada popri mori 14.km princezna Sisi tam ma aj zamok.pocasie tam byva premenlive koli pohoriu nad mestom.ja som bol v strede jula.ked tam je burka tak to prejde za 10 min.ale ked sa zatiahne tak je zle.inac tam je skoro stale oblacno.prajem ti pekne pocasie a dovolenku.a nakoniec more je tam chladnejsie ako v dalmacii.jedina vyhoda je,ze to je blizko.ked istriu,tak odporucam Pulu,medulin Rovinj.

jana (---.utc.sk) 09.05.2006 00:00

Je to pravda, co pise Laco. Opatijska strana ma prudsie vstupy do mora, na druhej strane Umag... je vstup do mora pozvolnejsí, ale castejsie sa vyskytuju jezkovia, treba mat obuv do vody. Pocasie na Istrii byva rozne, ale mam skusenosti, ze vzdy bolo chladnejsie, ako v Dalmacii.

Prihláste sa na odber nových príspevkov z tohoto fóra
Novy prispevok
Meno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Pred vytvorením novej témy prosím čítajRady a tipy pre používanie fór
Overovací kód:
Ak nedokážete kód prečítať, skúste hádať! V prípade, že zadáte kód nesprávne, bude vytvorený nový obázok a máte ďaľšiu šancu.
CAPTCHA