Diskusné fórum » Kontinenty a svetové regióny » Európa » Bulharsko » Bulharsko: iné

Bulharsko: iné

• Letenky
    Odkiaľ 
    Kam 
    Odlet 
    Návrat 
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Zájazdy
  • Knihy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
Prihláste sa na odber nových príspevkov z tohoto fóra
piskota (---.chello.sk) 13.08.2006 00:00

Ahojte,
viete mi poradiť kde by som najlepšie nakúpila nejaké značkové veci, v ktorom stredisku?alebo meste?

Upravené 1 krát. Naposledy upravil BG (03.03.2007 14:59)

BG (85.248.106.---) 13.08.2006 00:00

Znackove veci v Bulharsku? Si snad robis srandu!?

OK. Teraz bez urazky. Samozrejme, ze sa tam najdu sa aj znackove obchody s originalnym tovarom, ale cenovo to vyjde takmer ako u nas. Tie ostatne "znackove" veci su na kazdom kroku - na 100% je to vsak "fake" (pravdepodobne povodm z Turecka)...

Boris (---.213-160-178.telecom.sk) 14.08.2006 00:00

Kúp si originál Adidas tričko u nás a pozri sa na štítok kto to vyrába!!! ...zistíš väčšinou made in Turkey... Toľko k tomu.Obuv Adidas to isté buď Romania, Turkey, Čína atď.
Totiž ide o lacnú pracovnú silu a tieto veci vyrábaju tam turecké trička originál Adidas a Puma sú poväčšinou originál s tým rozdielom, že identické presne rovnaké tričko si kúpil kolega u nás za 1300sk pred mesiacom a ja v Bulharsku za 20leva 400sk.Rovnaký štítok presne rovnaká farba totožné chlp.
PS.Včere som sa vrátil z Primorska
Boris

BG (85.248.106.---) 14.08.2006 00:00

Suhlasim, ale ja som skor narazal na to, ze je rozdiel aj medzi "fake" tovarom... t.j. existuju "verne" a "lacne" falzifikaty/napodobeniny.

Aj ja som kupoval veci v BG. Samozrejme cena bola priazniva, ale az doma som zistil, ze jedny z rifli zn. DIESEL maju sviky nakrivo - je to samozrejme moja chyba, pretoze som to skusal iba narychlo, bral som toho viac (viac kusov = vacsia zlava) a nevenoval som sa tomu dostatocne.