Diskusné fórum » Kontinenty a svetové regióny » Európa » Stredna Europa

Stredna Europa

• Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Prenájom áut
Poľsko, Čechy, Maďarsko, Rakúsko.
Prihláste sa na odber nových príspevkov z tohoto fóra
jajo23 (195.168.229.---) 21.03.2015 08:07

ahojte neviete niekdo ci tie trhy v madarsku na KOBANYAI UT stale su....lebo som pocula ze to uz zrusili a presunuli to do BRNA.ak niekdo nieco vie tak ma skuste informovat.vopred dakujem

peter (178.196.221.---) 21.03.2015 21:58

jajo23 daj mi vediet na email co si zistil aj mna to zaujima a napises mi prestnu adresi kde to je aj cislo..dakujem ti za ochotu

edo (178.41.43.---) 02.04.2015 14:25

všetci su prestahovany hneť na druhej strane cewsty ako boli povodne trhy , len už oblečenie tažko zohnať , su tam kilometre a kilometre kde chodite v uličkach a rozne obchodiki no značkove veci sa mi za jednu hodinu nepoadrilo najsť mal som naponahlo , no opasky sa dali kupiť na parkovisku predaval jeden z auta, rovnako sa dali kupiť aj vonavka ktore tam su na každom roho , jedna vonavka napriklad POLO cena 2000 forintov a vonia krasne a dlho , dokonca dali porovnat s katalogom , inak rozny tovar no chybali mi tam turci a ich kvalitne oblečenie bud fake alebo kradnute to neviem ale tych som už nenašiel , bol som tam minulý týžden. Asi sa ešte boja nakolko tam bola obrovska razia.

doly (80.94.55.---) 08.09.2015 19:43

Vie mi niekto poradit kam sa prestahovali trhy z centra Gyoru od rieky?Pocul som,ze to je niekde na zaciatku ako ides od Bratislavy a ci to este stale funguje v sobotu?

Prihláste sa na odber nových príspevkov z tohoto fóra
Novy prispevok
Meno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Pred vytvorením novej témy prosím čítajRady a tipy pre používanie fór
Overovací kód:
Ak nedokážete kód prečítať, skúste hádať! V prípade, že zadáte kód nesprávne, bude vytvorený nový obázok a máte ďaľšiu šancu.
CAPTCHA