Diskusné fórum » Kontinenty a svetové regióny » Európa » Grécko » Grécko - Skúsenosti s CK

Grécko - Skúsenosti s CK

• Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Zájazdy
  • Knihy
  • Prenájom áut
Prihláste sa na odber nových príspevkov z tohoto fóra
Choď na stránku: Predchádzajúca12
Aktuálna stránka: 2 z 2
kajla (86.3.219.---) 12.07.2014 21:03

Ahoj ja som bola vo Windsforde minuleho roku v septembri - oktobri 2013. Radim aby ste si zvolili hocijaku inu agenturu len nie Universal!

Meg (46.18.149.---) 19.07.2014 15:29

Ale ten poplatok je strašne veľký ...nieje to sranda 300e za jedného sad smiley momentálne ich máme ale ísť niekam a za taký poplatok a čo ak to nevyjde ...vrátime sa bez peňazí domov ? Nevieme či ísť alebo nie...

Maja (84.24.124.---) 30.07.2014 14:54

Ahojte. Tiez mam dilemu. Momentalne pracujem cez Otto, ubytko peniaze aj manazeri ok, len mam malo hodin pretoze stale naberaju a zaucaju nových ludi, co znamena ze aj vyplata bude biedna. Dnes som nasla ponuku od Universal Consulting na pracu chyznej v Amsterdame. Mám to s nimi skusit ak ma vezmu alebo radsej nemam riskovat?

barni182 (95.103.151.---) 30.07.2014 23:09

Mersi, cez akú agenturu ste tda išli. Planujem tiež ísť do holandska.

Pepo (176.61.236.---) 02.08.2014 11:12

O tom Windsdorfe som aj ja zvazoval,kto este nad tym uvazuje,mohli by sme to nejak dat dokopy alebo sa nato vykaslat,ked je to blbost,neviem...

jan vaclav (178.41.51.---) 05.08.2014 10:51

ahoj si v tom holndsku ja sa prave chystam na pohovor do mesokombynatu do holandska tak neviem ci ano alebo nie

Nutela (178.143.18.---) 05.09.2014 09:49

Ja som v UK, robime tu v sklade v Burtone, ubytovanie je super, ciste - da sa. Inde za tieiste peniaze maju grc...robota sa tiez da, ale necakajte ze budete milionari do mesiaca a ze je vsetko idealne...to neni nikde.

Andrea (90.64.31.---) 23.09.2014 19:56

Ahojte!
Sorry, že otravujem, chcela som sa spýtať - vzali ste prácu na tie bedničky? A ak áno, ste s podmienkami spokojní?
S priateľom chceme pracovať vonku, zatiaľ sa nedarí sad smiley

Ďakujeme!

ivka (195.28.94.---) 26.09.2014 08:51

Cez nic urcite nie nam slubovali prácu v hollandsku a byvali sme v nemecku, niečo strasne, ubytovanie nesplnalo podmienky ake nam dali.

lila (95.173.65.---) 28.09.2014 10:11

a boli ste niekto cez nich vo švajčiarsku?

Shaki (157.157.90.---) 29.09.2014 23:22

Ahojte.Chcem Vas upozornit na agenturu Universal Consulting.Robotu vybavia ale podmienky katastrofa informacie davaju kazdemu inac a sefovia v zahranici nevedia o tom ze sa im plati poplatok na SK(350eur) a este od nich maju peniaze.Budte velmi opatrny.Su to obycajny klamari

Kubbo (109.230.58.---) 01.10.2014 09:08

Ahojte,

má niekto z vás záujem o sklady v Burton on Trent cez UC?? Zvažujem túto možnosť, ale referencie sú rôzne.

tulo (46.150.221.---) 14.10.2014 14:30

Cez túto Agentúru som bol v Hollandksu v mäsokombináte a nikomu by som ju neodporúčal!! Ubytovanie otrasné kamoš spal týždeň v spacáku na zemi,žiadny slovensky koordinátori vás tam čakať nebudú ako tvrdia a ak im zaplatíte tak vám nebudú ani dvíhať telefón!

tamara (78.45.133.---) 28.10.2014 22:05

zdravim, chcem sa informovat, či ste vzali tu ponuku prace s debničkami v Anglicku ? tiež sa tam prave chystame, ale neviem sa dopatrat k ludom , čo su už tam , a či su spokojní? vdaka

Jozef Kováč (62.169.189.---) 20.01.2015 09:19

ahojte akurat mam cez tuto agenturu vycestovat do holandska na zber do nejakej farmy mate stym niekto skusenosti?

Kamil (178.143.18.---) 27.01.2015 09:25

ja mam uplne inu skusenost. bol som tam skoro dva roky a bol som spokojny. Ubytko sice nebol ziadny luxus ale ked sme si upratali dalo sa to. Praca nebola tazka a celkom dobre som si zarobil.

Jozef Kováč (62.169.189.---) 30.01.2015 11:40

dobry den ja mam vicestovat do holandska na farmu tak asi o 3tyzne ma dakto skusenosti zber rajčin ces UC poradte mi dakujem

Zuzik (178.143.18.---) 30.01.2015 12:01

Ja som cez nich bola tento rok v Holandsku v masozavodoch. Po prichode som bola zlakana - ubytko nic moc, ale s tym som ratala to mi hovorili, vsade sami Poliacigrinning smiley Ale po tyzdni sa to utriaslo nastupila som do roboty ta bola v pohode a hlavne boli sme tam dobra partia. Takze ja som problem nemala.

UC (91.127.43.---) 16.02.2015 17:34

Preco maju kladne prispevky od roznych prispievatelov podobne IP adresy? LOL

adriana (188.167.127.---) 15.03.2015 21:30

Máte prosím niekto skúsenosti s prácou v Anglicku cez túto agentúru? Chceme vycestovať a nevieme sa rozhodnúť.

fwfw (91.148.24.---) 16.06.2015 17:27

wfw

Jozef (91.148.24.---) 16.06.2015 18:19

Všetci pozor,

S agentúrami na Slovensku je to tak že sú to už roky tie isté osoby akurát akonáhle toho už majú na rováši dosť tak vymenia názov agentúry, ako príklad uvádzam rekordéra pána z Páričkovej ulice BA. O tomto pánovi bolo už viacero reportáži v televízii, všetky boli ohľadom sprostredkovania práce, a pri každom prípade bboli poškodení ľudia ktorý zostali bez práce a bez ubytovania v zahraničí najčastejšie v Anglicku.

čo sa týka tejto agentúry, už samotný inzerát (všetky sú rovnaké ako cez kopirák) prezrádza prvé úskalie. Ku všetkému je nejaký komentár len jeden dôležitý moment je neistý. A síce oni vám vybavia letenku za vaše peniaze, tá je samozrejme pravá ale ďalej majú uvedené že vybavia za poplatok odvoz. Tu nastáva problém. Ak je všetko zabezpečené tak predsa musí byť jasné že kto a za akú cenu vás odvezie. Ak si dáte pozor na každý detail a požiadate agentúru aby to bolo zakotvené aj v zmluve teda aj názov spoločnosti ktorá vás bude odvážat z letiska a nie len /Johny - Burton/ ale presný údaj právnického subjektu, tak veľkou mierou prispejete k tomu že vás aj niekto odvezie. Teda aby mi všetci rozumeli. Ak si dohodnete zmluvu v ktorej bude každý krok poznať vykonávateľa ako právnický subjekt s kontaktom tak ešte pred odchodom si viete u každého dať potvrdiť že vás odvezie, čaká, dodá ubytovanie a samozrejme aj tú najpodstatnejšiu vec že vám podľa zmluvy poskytne prácu. To znamená že odskenujete zmluvu a pošlete e-mailom na danú spoločnosť so žiadosťou potvrdenia že o zmluve vedia a budú schopný naplniť každý jej bod. Potom po overení ak sa vám všetci ozvú a budete mať potvrdené že je všetko OK tak je na mieste zaplatiť agentúre asistenčný poplatok. Iná cesta neexistuje. Sami vidíte že ľudia začínajú overovať veci až keď sú priamo v neželanej situácii, a to je bohužiaľ neskoro. Ešte poradím každému, zájdite si na úrad práce a tam sedí jedna pani na príslušnom oddelení ktorá sa vám na zmluvu bezplatne pozrie a tá Vám dá hneď prvé indície s kým máte dočinenia. Túto službu treba určite využiť, oni sú tam na to aby Vám pomohli. Z vlastnej skúsenosti Vám poviem že každá agentúra bude robiť veci tak aby medzi odletom a zmluvou bol taký krátky čas aby ste si nestihli svoju zmluvu skontrolovať. Dbajte aby zmluva obsahovala presne detailne kto čo zabezpečí, aby ste mali kontrolu jednoduchú. A ak má všetko zabezpečiť váš potencialny zamestnávateľ v zahraničí tak je to jednoduché lebo všetko si dáte potvrdiť jemu. A verte že aj po tom čo si veci overíte môžu byť problémy ale bude jednoduchšie ich riešiť, trebárs aj súdnou cestou.

Universal Consulting, Lucia Henčelová (178.143.18.---) 24.11.2015 17:57

Dobrý deň,

Jozef dobrý príspevok.

ľudia sú už zmätení, kto je seriózna agentúra a kto nie. 100% dobré recenzie neexistujú ani na jednu spoločnosť. Nie každému sa dá vyhovieť, ľudia majú rôzne očakávania, objektivita sa niekedy stráca.
Agentúra, ktorá je seriózna nemôže pracovať dlhodobo. Po zistení nedostatkov a to závažných jej môže byť odobratá licencia, či povolanie a vtedy figúrka začína pracovať pod menom novej spoločnosti.

Často sa aj úrady pýtajú na naše názory. Nedávno nás aj profesia požiadala, čo by sme ľuďom poradili.
Pokiaľ máte ešte chvíľku, môžete čítať tu:
http://www.universalconsulting.sk/wp-content/uploads/2015/06/Blog_profesia_06_2015.pdf

Lucia Henčelová

Universal Consulting, Lucia Henčelová (178.143.18.---) 24.11.2015 18:23

Dobrý deň,

všetky príspevky sú zaujímavé smiling smiley
Viac nás teší názor pozitívny, ale posúvajú nás aj zlé recenzie (aj keď s nimi nesúhlasíme a už vôbec sa s niektorými nestotožňujemesmiling smiley.

Na trhu je množstvo pracovných agentúr a ešte viac pracovných ponúk.

Pre toho, kto si hľadá prácu je ťažké sa rozhodnúť.
Akú prácu si vybrať? Ísť na vlastnú päsť? Cez agentúru? Ktorá je seriózna? Budem spokojný? Splnia sa moje očakávania?

Spokojnosť a splnené predstavy Vám negarantuje nikto. Seriózna spoločnosť Vám povie všetky pre a proti. Ako to už človek ustojí v zahraničí je druhá vec.

Pokiaľ sa už človek rozhodne vycestovať, príde do novej krajiny a zistí. Som bez priateľov a rodiny. Nerozumiem nikomu. Nie som si istý. Kultúrny šok!

Máme skúsenosť, že ľudia, ktorí zotrvajú v krajine prvé dva týždne, zostávajú v zahraničí už dlhšiu dobu. Počas prvých dvoch týždňov sa musí každý adaptovať, môže sa vyskytnúť drobnejší problém. Keď sme pod tlakom, a sme si niekde neistý, máme tendenciu utekať.
Za iných okolností sa môže jednať o situáciu, ktorú napríklad na Slovensku riešime bežne. V zahraničí sa nám to môže stať ako veľký problém.

Súhlasíme s tým, že nie každému môže práca v zahraničí vyhovovať, nie každému sa splnia jeho predstavy. Ale podvod? Klamstvo? To určite od serióznej agentúry nehrozí.

Pokiaľ sa rozhodujete, či vycestovať do zahraničia a ako si vybrať správnu agentúru, môžete si prečítať nasledovný článok. 5 otázok, ktoré väčšinu uchádzačov o prácu zaujímajú.
http://www.universalconsulting.sk/wp-content/uploads/2015/06/Blog_profesia_06_2015.pdf

Pekný deň, Lucia Henčelová, Universal Consulting

Choď na stránku: Predchádzajúca12
Aktuálna stránka: 2 z 2
Prihláste sa na odber nových príspevkov z tohoto fóra
Novy prispevok
Meno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Pred vytvorením novej témy prosím čítajRady a tipy pre používanie fór
Overovací kód:
Ak nedokážete kód prečítať, skúste hádať! V prípade, že zadáte kód nesprávne, bude vytvorený nový obázok a máte ďaľšiu šancu.
CAPTCHA