Diskusné fórum » Kontinenty a svetové regióny » Európa » Španielsko, Portugalsko

Španielsko, Portugalsko

• Letenky
    Odkiaľ 
    Kam 
    Odlet 
    Návrat 
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
Prihláste sa na odber nových príspevkov z tohoto fóra
juraj (85.248.66.---) 25.04.2007 13:58

ahojte, chceme ist v lete s mojou buducou zienkou pocestovat autom do spanielska (niekde k moru, do pyreneji a tak) tak chceme poprosit niekoho znaleho o info, ako je to s jazdenim autom po spanielsku, aki su tam vodici, cesty a tak. a ako je to aj s prespavanim niekde v stane, pri aute vo volnej prirode a pri mori. vdaka!

eva (82.119.120.---) 04.05.2007 11:22

NO ahoj bola som tam v stane ,prprav sa na strasne tepla, a kradnu aj traktoristi ,nechali sme si vec v stane a do hodiny sme boli vykradnuty.Inak tam je spina v metre v barcelone.a ludia celkom mili a vsetci vypadaju ako ciganismiling smiley

montjuic (84.233.160.---) 06.05.2007 10:54

strasne inteligentna poznamka s tymi ciganmi smiling smiley

Slovaci podla juzanov zase maju "ruske" ksichty...

Musim uznat, ze s kradnutim je to pravda, nikdy nenechavat veci bez dohladu, najma na plazi, v restauraciach, zmiznu ani nevies ako (v poslednych rokoch prilis velka imigracia, i ked napriklad pristahovalci podla mna najmenej kradnu - boja sa, ak ich chytia, mozu ist naspat domov. Sami spanieli netusia ktora narodnostna skupina najviac kradne. Asi vsetci. Nas sa raz snazili okradnut Francuzi.)

peter (78.98.193.---) 09.01.2011 21:55

tento rok sa asi vyberieme z rodinou do ESP. ešte som tam nikdy nebol,tak to tu študujem ,že čo a ako. z toho kradnutia som prekvapený. podla toho čo tu čítam to musí byt hošie ako u nás. boli sme viac krát v IT či v HR, a tam sa nestalo ani raz že by sa nám z pláže stratili nejaké veci keď boli bez dozoru. a to v IT je tiež kopec imigrantov, ale tí fakt asi nekradnú. tí sú radi že tam vôbec môžu byť. počul som že najviac tam kradnú naši a český turisti, ale ako vravím, zatial žiadna neg. skúsenosť. klop,klop,klop.

annna (85.216.249.---) 19.07.2012 19:12

Ahojte, chceme ísť s manželom autom do Andalúzie, pobehať viacero zaujímavých miest, konkrétnejšie Granada, Malaga, Gibraltar, Cadiz, Sevilla, Córdoba. Viete nám poradiť a odporučiť na čo sa hlavne zamerať, čo si vytipovať, čomu sa radšej vyhnúť... či je tam možné zohnať ubytovanie aj bez rezervácie, ako je to s kempovaním a či je bezpečné a povolené kempovať aj mimo kempingov. Chceme tam ísť v auguste, čo je najväčšia sezóna, takže aj ceny za ubytovanie sú vyššie ako počas roka. Viete nám poradiť nejaký lacnejší hostel, s ktorým máte skúsenosti, napr, v Granade, v Malage, v Seville.. Za každú odpoveď vopred veľmi pekne ďakujeme

peter (85.216.187.---) 19.07.2012 23:31

Ked sa da tak by som si to posunul na september (ked som tam bol tak 30sept bolo v Seville o 22ej 30C). Ked chcete kempovat tak by som sa nicoho neobaval. Kempy su vyborne vybavene a da sa bez problemov vyspat aj mimo kempov. Tazko nieco odporucat, kazdy je zamerany na nieco ine. Najlepsie je si kupit bedeker a podla toho si naplanovat cestu (popr mozem pozicat). Neviem na ako dlho si planujes tu dovolenku, ale urcite by som zasiel aj do Portugalska. Ked som bol ja tak som bol na 25dni a robil som okruk Spanielskom a Porugalskom.

Prihláste sa na odber nových príspevkov z tohoto fóra
Novy prispevok
Meno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Pred vytvorením novej témy prosím čítajRady a tipy pre používanie fór
Overovací kód:
Ak nedokážete kód prečítať, skúste hádať! V prípade, že zadáte kód nesprávne, bude vytvorený nový obázok a máte ďaľšiu šancu.
CAPTCHA